Кошик
1216 відгуків
+380 (73) 221-44-51

Вивчення основ математики

Сучасним дітям дуже пощастило, адже завдяки яскравим і захоплюючим навчальним наборів, математика не буде здаватися чимось лякає чи нудним. Освоїти рахунок і ази математики в ігровій формі це не тільки просто, але й весело!

Малюки вчаться рахунку та знайомляться з цифрами саме під час гри, тому виробники приділяють особливу увагу ігрових наборів для самих маленьких. Набір морозива, мафіни, овочева ферма, динозаври або ключики з замочками — величезна безліч варіантів, серед яких знайдеться ідеальна гра саме для вашого малюка, в залежності від його віку та інтересів.

Помимо навыков счёта, в игровой форме можно познакомиться с понятиями больше/меньше и наглядно увидеть разницу между тем или иным количеством предметов. Большим плюсом является многофункциональность таких наборов: можно освоить не только азы математики, но и выучить цвета, сортировать фигурки, использовать их для сенсорных коробок и в сюжетно-ролевых играх.

Для деток постарше выбор обучающих наборов не уступает: математические весы и увлекательные математические игры, геоборд и магнитный планшет, набор объёмных геометрических фигур, которые надолго увлекут маленького ученика.

У цій категорії товарів представлені такі бренди, як Learning Resources, EDX Education,Lakeshore — лідерів серед виробників навчальних ігор як для домашнього використання, так і для дитячих розвиваючих центрів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner