Кошик
1208 відгуків
+380 (73) 221-44-51

Вивчення часу

Такий важливий і необхідний кожному навик, як вивчення часу, запросто можна перетворити в захоплюючий ігровий процес завдяки яскравим і наочним навчальним наборів і посібниками.

Великі навчальні години з обертовими стрілками, великими цифрами і поділками на циферблаті навчать дитину без праці визначати час. Починаємо з малого: спочатку вчимося визначати годину, потім півгодини і чверть години. Коли дитина засвоїть нову інформацію, можна переходити до вищого пілотажу — хвилинах.

 

Крім демонстраційних годин, є ігрові набори настільні ігри для вивчення часу. В ігровий набір входять навчальні години та пазли-половинки з різним часом на циферблаті. Завдання дитини полягає в тому, щоб правильно визначити зазначений час і виставити стрілки на годиннику згідно з завданням. Коли дитина буде почувати себе впевнено з годинником, можна запропонувати йому зіграти в доміно: відточуємо отримані знання з морем емоцій і неймовірним азартом! Ігрові набори та демонстраційні годинник для вивчення часу підійдуть як для домашнього використання, так і для дитячих центрів. У цієї категорії товарів представлені такі бренди, як Learning Resources, EDX Education, які улюблені дітьми, мамами і педагогами у всьому світі.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner