Кошик
1216 відгуків
+380 (73) 221-44-51

Розвиток дрібної моторики

Дрібна моторика одна із найважливіших і необхідні загального розвитку дитини навичкою. Дитячі педагоги, логопеди та психологи радять приділяти особливу увагу розвитку цієї навички, т.к. надалі це суттєво допоможе дитині і в навчанні, і у повсякденному житті.
На сучасному ринку представлена ​​безліч ігрових наборів для розвитку дрібної моторики та сортування за ознаками. Одними із найпопулярніших наборів є різні інструменти для дрібної моторики та ігрові фігурки, які за допомогою цих інструментів потрібно захоплювати. Щипчики, пінцети-ложки, піпетки та гвинт Архімеда особливо улюблені малюками, адже можна придумати безліч ігор з ними!

Окрему радість дітям приносять яскраві ігрові фігурки, які можна використовувати для вивчення кольорів, сортування, навичок рахунку, сенсорних коробках, а також у сюжетно-рольових іграх. У нас завжди є великий вибір фігурок: овочі, фрукти, домашні та дикі тварини, динозаври, комахи, морські жителі, транспорт, а також м'які помпони.

Можна скласти набір фігурок та інструментів на будь-який смак та колір, залежно від віку та інтересів малюка.

Крім інструментів і фігурок для сортування особливою популярністю користуються набори гальки і геоборди, які з користю захоплять малюка.

Розвиток дрібної моторики це не лише корисно, а й дуже весело!

У категорії товарів для розвитку дрібної моторики представлені такі бренди, як Learning Resources, EDX Education, Lakeshore – лідерів серед виробників дитячих розвиваючих ігор.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner