
Дитяча поштова скринька Lakeshore
- Готово до відправки
- Код: LA815
2 490 ₴
- +380 (73) 221-44-51Viber, Telegram
Дитяча поштова скринька Lakeshore стане прекрасним подарунком для вашої дитини. З нею дитина зможе не тільки весело грати і чудово проводити час з друзями, але також в дидактичній формі виконувати різні навчальні завдання.
Такий захоплюючий набір обов'язково приверне увагу дитини. Іграшка сприяє розвитку просторового і логічного мислення, уяви та мовлення. Набір стане основою для сюжетних ігор, в ході яких малюк сам вирішить, ким йому сьогодні бути: одержувачем пошти або відправником.
Поштова скринька призначена як для індивідуального використання, так і для колективної гри. Особливо цікаво дитині буде грати разом з друзями і близькими, даючи волю своїй фантазії і уяві. Можете писати листи кому завгодно - від знайомих до зубної феї та діда мороза.
У процесі такого веселого заняття діти навчаться координувати свої рухи і аналізувати ситуацію, а також поліпшать моторику рук.
Складові набору виготовлені з високоякісного матеріалу, безпечного для дитячого здоров'я. Скринька має міцну конструкцію, стійку основу і закруглені краї.
Склад набору:
- 1х поштова скринька.
Рекомендований вік: 3+
Матеріал: високоякісний пластик
Розмір поштової скриньки: 25 * 16,5 * 29 см
Розмір упаковки: 28 * 18,5 * 29,5 см
Вага: 1250 грам
Вид упаковки: картонна коробка
Виробник: Lakeshore.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lakeshore |
| Країна виробник | США |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Кількість складових елементів | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Висота | 290 мм |
| Вага | 1250 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 280 мм |
| Ширина упакування | 185 мм |
| Висота упаковки | 295 мм |
- Ціна: 2 490 ₴





