Гра для дитини є способом пізнання навколишнього світу, вираження своїх почуттів, засобом комунікації. Логопедична лялька-рукавичка "Дівчинка" Lakeshore - це багатофункціональна іграшка, яка допоможе урізноманітнити цікаві заняття з вашою дитиною. Виконана вона з екологічно чистого матеріалу - м'яка і приємна на дотик. Має рухоме тіло і рот.
ЯК ГРАТИ?
Все просто, дитина одягає рукавичку на руку і починає свою історію. Рукавичкою легко керувати, розігруючи численні сюжети відомих історій або придумуючи власні неповторні розповіді. В процесі гри відбувається відпрацювання найпростіших життєвих навичок і всебічний розвиток дитини - навички спілкування та соціалізація, зв'язкова мова, уява, емоційний розвиток, дрібна моторика.
Вашій дитині буде цікаво грати з лялькою, крім того, ви теж зможете брати в цьому участь. Подаруйте своїм дітям можливість творити, вигадувати і розвиватися з приголомшливою логопедичною лялькою-рукавичкою "Дівчинка" від американської компанії Lakeshore.
Для дітей будь-якого віку.
Склад набору:
- 1х логопедична лялька-рукавичка "Дівчинка".
Вік: з 0
Розмір рукавички: 25 * 15 см
Розмір упаковки: 40 * 21 см
Вага: 182 грама
Вид упаковки: поліетиленовий пакет
Матеріал: плюш
Виробник: Lakeshore
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 182 г |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Упаковка | |
| Ширина упакування | 210 мм |
| Довжина упаковки | 400 мм |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Основні | |
| Матеріал | Текстиль |
| Кількість складових елементів | 1 шт. |
| Тип | Ігровий тренажер |
| Виробник | Lakeshore |
| Вік | З народження |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 1 310 ₴








