
Настільна гра "Слова". Серія POP (англійська мова, 100 карток) Learning Resources
- Немає в наявності
- Код: LER8430
590 ₴
- +380 (73) 221-44-51Viber, Telegram
Яскрава та динамічна - настільна гра для тренування англійської мови "Слова". Серія POP.
Стилізована у вигляді попкорну, вона приверне увагу та зацікавить своїм привабливим зовнішнім виглядом.🍿
Усередині коробки ви знайдете 100 карток із щільного картону у вигляді смажених зерен попкорну з одного боку, та з англійськими словами, з іншого боку. Серед них є 8 карток із сюрпризом.
ЯК ГРАТИ?
Коробка з попкорном ставиться на середину столу, потім гравці по черзі дістають картки та читають слова, написані на них. При правильному прочитанні слова, гравець залишає картку собі і, таким чином, накопичує бали. Якщо прочитання було неправильним, картка відкладається в окрему стопку, слова з якої пізніше перечитуватимуться. Стережіться карток «POP» - той, хто витягне її, за правилами гри, повинен повернути всі накопичені картки в коробку. Гра триває доти, доки коробка не буде спустошена. Переможцем стає той, у кого набралося найбільше карток. У процесі гри діти не помітять, як вивчать нові слова, оскільки гра дуже захоплює.
Склад набору:
- 92х картки зі словами
- 8х карток POP
Вік: 5+
Матеріал: картон
Розмір карток: 4*4 см
Кількість гравців: 2-4
Розмір упаковки: 8*8*16 см
Вага: 194 грами
Виробник: Learning Resources
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Learning Resources |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Картон |
| Тип | Розвиваючі картки |
| Вік | Від 5-ти років |
| Кількість складових елементів | 100 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 40.0 |
| Розміри | |
| Вага | 194 |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упаковки | 80 мм |
| Довжина упаковки | 80 мм |
| Висота паковання | 160 мм |
- Ціна: 590 ₴








