Новинка

влевовправо
Іграшка для розвитку дрібної моторики Нагодуй тварин Learning resoursces
- Немає в наявності
- Код: LER5569
1 385 ₴
+380 (73) 355-94-45
Дзвінки
- +380 (73) 221-44-51Viber, Telegram
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Fine Motor Feeding Friends від Learning Resources — це навчальна гра, що розроблена для розвитку дрібної моторики, координації рук та очей, а також зміцнення м’язів рук у дітей від 3 років.
Діти використовують пінцет, щоб взяти улюблені ласощі для кожного із звірят і покласти їх у ротик. Для кролика це листя салату, для котика – рибка, а для песика – кісточки. Кожна з трьох тварин має отвір для їжі різної форми та розміру, що дозволяє обрати один із трьох рівнів складності.
Особливості набору:
- Розвиваючі функції:
Використовуючи пінцет, дитина годує звірят. Це сприяє зміцненню дрібних м’язів рук, які необхідні для повсякденних дій, таких як письмо або застібання ґудзиків. - Різні рівні складності:
- Годування пальцями — найпростіший рівень.
- Використання пінцета для перенесення їжі.
- Сортування їжі через отвори різної форми та розміру, які відповідають ротикам звірят.
- Барвистий дизайн:
Усі елементи набору — миски, пінцети та їжа — виконані у трьох яскравих кольорах, що допомагає дитині розпізнавати кольори, форми й типи предметів, сортувати за кольором чи видом, рахувати.
Цей набір підходить для занять вдома або в навчальних закладах.
Комплектація:
- 3 верхні частини-кришки у вигляді тваринок (з ротиками різної форми).
- 3 мисочки для їжі.
- 3 пінцети для годування.
- 30 фігурок їжі (по 10 кожного виду).
Характеристики:
- Рекомендований вік: від 3 років.
- Матеріал: безпечний, високоякісний пластик.
- Розмір упаковки: 29 х 22 х 7 см.
- Вага: 650 г.
- Виробник: Learning Resources.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Learning Resources |
| Країна виробник | США |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 37 шт. |
| Стан | Новий |
| Інклюзивні іграшки | Так |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 290 мм |
| Ширина упакування | 220 мм |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Дівчинка "Хлопчик" |
| Вигляд упаковки | картонна коробка |
| Що розвиває (навички) | увагу, координація рухів, математичні навички, пам'ять, простий рахунок, розвиток м'язів руки, посидючість |
| Сфера розвитку | вниамние, дрібна моторика, додавання і віднімання |
| Мінімальний вік | 3 |
| Для кого | педагог, батько |
| Для дітей з особливими потребами | Так |
| Місце застосування | приміщення |
| Новий рік | Новорічні товари |
- Ціна: 1 385 ₴






