Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спостерігати за навколишнім світом подвійно веселіше, коли у дитини є бінокль. А якщо він ще й з компасом... Веселі пригоди на свіжому повітрі гарантовані!
Бінокль створений з приємного на дотик матеріалу і зручний у використанні, завдяки ремінцю для шиї.
Вбудований компас завжди підкаже правильний шлях юному досліднику. Великі лінзи та чіткий фокус наближають віддалені об'єкти в 4 рази! Бінокль-компас відмінно підходить для різних походів, прогулянок на природі, а також для вивчення рідної місцевості.
Склад набору:
- 1х бінокль із вбудованим компасом;
- 1х ремінець для шиї.
Рекомендований вік для біноклю Learning Resources: 5-10 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Educational Insights |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Тип | Бінокль |
| Колір | Синій |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 40 мм |
| Вага | 68 г |
| Матеріал | Пластик |
| Вікова група | Від 5 років |
- Ціна: 680 ₴




