
Тактильне лото. Наповнення сенсорної коробочки (31 ел, 30 карток) Lakeshore
- Готово до відправки
- Код: PP214
2 490 ₴
- +380 (73) 221-44-51Viber, Telegram
Сенсорне сприйняття надзвичайно важливе для гармонійного розвитку дитини, і йому слід приділяти достатньо уваги, пропонуючи малюкові ігри з предметами різного розміру, форм і текстури. Приголомшливо яскраве і продумане до дрібниць тактильне лото від американського бренду Lakeshore - справжня знахідка для сенсорного розвитку, яка подарує малюкові самий непідробний захват!
Дана гра буде цікава і самим маленьким, і діткам доросліше, тому рівень складності можна варіювати в залежності від віку дитини. Лото розраховане на одного або декількох гравців.
Перед початком гри всі предмети складаються разом і гравці по черзі з закритими очима вибирають один предмет. Не відкриваючи очей, предмет потрібно обмацати і спробувати запам'ятати, а потім - відшукати його зображення серед карток. Переможцем стане той, хто відгадає найбільшу кількість предметів. Старші діти можуть збільшити азарт, граючи на час - для цього в наборі є пісочний годинник.
Ігрові фігурки найрізноманітніші: найчастіше малюки добре знайомі з ними, адже вже не раз зустрічали їх в повсякденному житті. Грона винограду, ключ, шишка, монетка, апельсин - безліч форм і текстур, а значить, море задоволення від гри!
Крім розвитку тактильних навичок, дана гра дуже корисна для розвитку мови і поповнення словникового запасу, логіки, мислення та пам'яті.
Склад набору:
- 30х предметів;
- 30х карток з зображенням всіх предметів;
- 1х пісочний годинник.
Рекомендований вік: 3+
Матеріал: високоякісний пластик
Розмір упаковки: 25,5 * 16 * 7 см
Вага: 500 гр
Виробник: Lakeshore, США.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lakeshore |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул для відтворення на сайті | PP214 |
| Вага упаковки | 0,4 кг |
| Валюта | UAH |
| Висота паковання | 7 см мм |
| Довжина упаковки | 26 см мм |
| Країна бренда | США |
| Країна виробництва | Китай |
| Назва | Тактильне лото Наповнення сенсорної коробочки Lakeshore |
| Ціна | 2490.00 |
| Ширина упаковки | 16 см мм |
- Ціна: 2 490 ₴






