-15%Магнітна книга "Мапа світу" MiDeer Toys
- Готово до відправки
- Код: MD1018
780 ₴
663 ₴
- +380 (73) 221-44-51Viber, Telegram
Якщо ви вже замислюєтеся про те, як ненав'язливо, в ігровій формі познайомити дитину з географією і зацікавити його цією дивовижною наукою, магнітна карта світу від бренду Mideer Toys стане вашим найкращим помічником!
Неймовірно барвиста карта з безліччю магнітів зацікавить усіх: і дітлахів, і школярів. Даний навчальний набір продуманий до дрібниць і ідеально підходить для знайомства з нашим світом, його материками, океанами, різними країнами зі своїми особливостями та визначними місцями.
Ігрове поле досить велике і для зручної орієнтації кожен материк має свій колір, як і магніти, які повинні в ньому міститися. Розкажіть вашому маленькому слухачеві про кожному з материків: де живемо ми, а де — кумедні пінгвіни і величні леви. Слухаючи вас, малюк буде розширювати свій кругозір і у нього з'явиться стимул продовжити знайомство з навколишнім світом.
Барвисті магніти познайомлять дитину з самими знаменитими пам'ятками та пам'ятниками архітектури, а також з представниками місцевої фауни і флори. Магнітна карта світу передбачає не тільки навчання, але і безліч захоплюючих ігор залежно від віку дитини. Найменші з радістю допоможуть всім тваринам знайти свої будинки, а дітям постарше можна запропонувати відшукати на карті помилки: пам'ятки або тварин, які знаходяться не на своїх місцях.
Ігрове поле і магніти зроблені з дуже міцного, яскравого, приємного на дотик картону: тактильний і візуальний захват гарантовані!
Познайомте малюка з нашим дивовижним світом і його мешканцями і незабаром він зрозуміє, що географія — одна з самих захоплюючих і цікавих наук.
У наборі:
- ігрове поле
- 148 магнітів.
Рекомендований вік: 3+
Матеріал: щільний картон, магніт
Розмір упаковки: 36*24*5 см
Вага: 1900 г
Виробник: MiDeer Toys, Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Картон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул для відтворення на сайті | MD1018 |
| Виробник | Mideer Toys |
| Вага упаковки | 1,7 кг |
| Валюта | UAH |
| Висота паковання | 5 см мм |
| Довжина упаковки | 36 см мм |
| Країна бренда | Китай |
| Країна виробництва | Китай |
| Назва | Магнітна книга Мапа світу Mideer Toys |
| Стара ціна | 780.00 |
| Ціна | 663.00 |
| Ширина упаковки | 24 см мм |
- Ціна: 663 ₴





