
Мовна гра "Найпотрібніші прийменники" (англійська мова, 8 ел, 24 картки) Lakeshore
- Готово до відправки
- Код: PP949
2 285 ₴
- +380 (73) 221-44-51Viber, Telegram
Навчальні ігри і розвиваючі набори американського бренду Lakeshore вже довгий час улюблені дітьми, мамами і педагогами у всьому світі.
Барвиста гра на вивчення англійських прийменників допоможе малюкові просто і наочно познайомитися з прийменниками місця і навчитися орієнтуватися в просторі. Завдання максимально прості: на картках зображені 2 предмета зі вказівками, як їх розмістити, що малюк і повинен зробити. Наприклад, поставити машину під мостом, посадити жабу на латаття, покласти ведмедика в ящик для іграшок тощо.
Таким чином, дитина освоїть прийменники місця, навчиться розрізняти їх між собою і виконувати інструкції. Дана гра неймовірно корисна для розвитку координації, просторового мислення й логіки. Яскравий дизайн зацікавить навіть самих активних непосид, перевірено!
Гра розрахована на дітей від 3 років, але буде цікава і дітям доросліше, які починають вивчати англійську мову. Окремої уваги заслуговують складові набору, які виглядають максимально реалістично і мають різну текстуру, що безсумнівно сподобається маленьким ручкам.
Склад набору:
- 8х предметів;
- 24х двосторонні картки з завданнями.
Рекомендований вік: 3+
Матеріал: високоякісний пластик, текстиль, картон
Розмір упаковки: 24*21*8 см
Вага: 600 гр
Виробник: Lakeshore, США.
Вся продукція бренду Lakeshore зроблена з якісних матеріалів, повністю безпечна для малюків і допомагає їм вивчати навколишній світ в ігровій формі.
У нашому магазині можна придбати найрізноманітніші ігри Lakeshore для дітей різного віку, які не тільки захоплять їх з користю, але і зроблять навчальний процес максимально комфортним і ефективним.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lakeshore |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Стать | Унісекс |
| Кількість складових елементів | 32 |
| Вік | Від 3-х років |
| Тип | Набори для навчання |
| Розміри | |
| Висота | 80 |
| Ширина | 240 |
| Вага | 600 |
| Довжина | 210 |
| Упаковка | |
| Ширина упаковки | 240 мм |
| Довжина упаковки | 210 мм |
| Висота паковання | 80 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | пластик, картон |
- Ціна: 2 285 ₴









