
влевовправо
Гра для розвитку лінгвістичних навичок "Підбираємо рими" (англійська мова, 60 ел) Lakeshore
- Готово до відправки
- Код: JJ157
2 170 ₴
+380 (73) 355-94-45
Дзвінки
- +380 (73) 221-44-51Viber, Telegram
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сортувальна гра для розвитку лінгвістичних навичок «Підбираємо рими» від Lakeshore урізноманітнить заняття з дітьми, які починають вивчати англійську мову. У ході гри діти розвиватимуть слухове сприйняття, тренуватимуть навички читання та, звичайно, поповнять словниковий запас.
⠀
Набір містить 10 будиночків і 50 карток зі словами, які потрібно розселити по будиночках. На даху кожного будиночка написано слово, до якого потрібно підібрати 5 рим. Наприклад, слово "tree" римується з "bee", "key", "pea" тощо.
⠀
Виконавши завдання, дитина зможе відкрити магнітні дахи будиночків та перевірити свої відповіді на зворотному боці⭐️
⠀
Склад набору:
- 10х будиночків;
- 50х карток зі словами.
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 800 г |
| Ширина | 345 мм |
| Довжина | 205 мм |
| Висота | 95 мм |
| Упаковка | |
| Ширина упакування | 360 мм |
| Довжина упаковки | 220 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Висота упаковки | 100 мм |
| Основні | |
| Матеріал | Картон |
| Кількість складових елементів | 60 шт. |
| Тип | Розвиваючі картки |
| Колір | Різні кольори |
| Виробник | Lakeshore |
| Вік | Від 3-х років |
| Країна виробник | США |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 170 ₴








