
Коробка для сенсорних ігор Lakeshore
- Готово до відправки
- Код: RJ27
3 480 ₴
- +380 (73) 221-44-51Viber, Telegram
Всі діти люблять грати в незвичайні гри. Оригінальна дидактична коробка для сенсорних ігор Lakeshore обов'язково здивує вашого малюка.
Правила гри: Батько повинен скласти в коробку одну або багато різних іграшок і предметів невеликого розміру (шпильки, гудзики, кульки, звірей, машинки, циферки, горіхи тощо). Діти, не бачачи, що всередині, просовують руки в спеціальні отвори коробки і ощупують предмети. Батько запитує, яку фігуру малюк тримає в руках і якщо він правильно називає предмет, то може діставати його і складати в стопку «відгадане». В кінці порахуйте, скільки, в кого відгаданих предметів і визначте переможця.
Коробка Lakeshore представляє можливості для безлічі різноманітних і цікавих ігор на тактильні відчуття. Також у грі дуже добре задіюється мова малюка, так як йому слід описати предмети, які знаходяться всередині коробки.
Сама коробка зроблена з твердої деревини і має м'яку вінілову обшивку в отворах для рук. Її розмір 15x20x27 см
Мета представленої коробки - дати дитині якомога більше тактильних відчуттів і призвести до розвитку сенсорних аналізаторів, дрібної моторики, мислення, творчих здібностей, мови і креативності малюка. А також виховати інтерес до пізнання і бажанням вчиться чомусь новому.
Склад набору:
- 1х коробка сенсорних ігор.
Рекомендований вік:3+
Матеріал: дерево, вініл
Розмір: 14x20x28 см
Виробник: Lakeshore
Про виробника:
Основною діяльністю дітей є ігри. Саме від гри залежить розвиток дитини – інтелектуальний, психічний, фізичний, сенсорний. Тому компанія Lakeshore з особливою уважністю наголошує на якісних дидактичних (тобто навчальних та розвиваючих) іграх. З 1988 року займається виробництвом освітніх матеріалів, завдяки яким діти з задоволенням пізнають навколишній світ. Бренд Lakeshore зарекомендував собі на ринку дитячих іграшок як один із передових виробників. І ось уже кілька десятків років компанії довіряють батьки, вчителі та діти з різних точок світу.
| Розміри | |
|---|---|
| Ширина | 200 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Основні | |
| Колір | Бежевий |
| Виробник | Lakeshore |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Дерево |
| Вік | Від 3-х років |
| Стать | Унісекс |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 280 мм |
| Ширина упакування | 210 мм |
| Висота упаковки | 160 мм |
| Основні атрибути | |
| Вага | 1670 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 140 |
| Кількість складових елементів | 1 |
- Ціна: 3 480 ₴



