-70%Конструктор-скелет "Трицератопс" Mideer Toys
- Готово до відправки
- Код: MD0120
195 ₴
59 ₴
- +380 (73) 221-44-51Viber, Telegram
Психологи стверджують, що більшість дітей починають захоплюватися динозаврами віком від двох до шести років — водночас багато з них знають понад десятка наукових назв найдавніших тварин і можуть розповісти безліч фактів про кожного з них.
Для того, щоб потішити маленького шанувальника доісторичних рептилій, ми пропонуємо до вашої уваги колекційну модель конструктора-скелета «Трицератопс» Mideer Toys. Ім'я Трицератопс означає "триріг". Цей вид є найвідомішим представником рогатих динозаврів.
Набір містить інструкцію зі збирання та збірну модель скелета доісторичної тварини на шарнірах. Дитина самостійно може збирати й розбирати фігуру, що дасть їй ніжні уявлення про будову та пропорції динозавра.
Ця захоплива іграшка допоможе розвинути творчі здібності та отримати нові знання про давні таємниці навколишнього світу. Конструктор-скелет «Трицератопс» Mideer Toys стане не тільки розвагою, але й гарною прикрасою дитячої кімнати. Матеріали — екологічно чисті, абсолютно безпечні для дитячого здоров'я.
У наборі:
- інструкція
- модель тварини
Рекомендований вік: 8+
Матеріал: пластик
Розмір упаковки: 17*9*9см
Вага: 110 г
Виробник: MiDeer Toys, Китай.
Про виробника:
Mideer Toys — всесвітньо відомий бренд, що створює унікальні іграшки, спрямовані на правильний розвиток дитини. Є на ринку з 2016 року та вже встиг завоювати серця тисячі батьків і дітей у всьому світі. 2019 року став переможцем премії Tillywig — організації, яка займається інформацією якості дитячих товарів, доступних на сучасному ринку. Компанія Mideer Toys випускає максимально корисну та якісну продукцію, яка зроблена з природних і безпечних матеріалів. Перед запуском продукції кожен зразок ретельно аналізується й перевіряється. Для іграшок використовуються натуральні рослинні барвники, друковані фарби тощо. Усі елементи відповідають європейським стандартам безпеки. Компанія звертає увагу на потреби дітей і створює всі умови для їх всебічного розвитку! А суворий контроль якості охороняє дітей і робить гру максимально безпечною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mideer |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул для відтворення на сайті | MD0120 |
| Вага упаковки | 0,11 кг |
| Валюта | UAH |
| Висота паковання | 17 см мм |
| Довжина упаковки | 9 см мм |
| Країна бренда | Китай |
| Країна виробництва | Китай |
| Назва | Конструктор скелет Трицератопс Mideer Toys |
| Стара ціна | 195.00 |
| Ціна | 59.00 |
| Ширина упаковки | 9 см мм |
- Ціна: 59 ₴





