-70%Конструктор-скелет "Велоцираптор" Mideer Toys
- Готово до відправки
- Код: MD0123
195 ₴
59 ₴
- +380 (73) 221-44-51Viber, Telegram
Пропонуємо до вашої уваги цікавий і пізнавальний набір Конструктор-скелет «Велоцираптор» Mideer Toys. стає археологом або справжнім мандрівником у часі та знайомтеся з дивовижною копією скелета динозавра!
Для малюка буде справжнім викликом самостійно відтворити модель скелета. До набору додається докладна інструкція зі збирання.
Гра чудово підійде дітям віком від 8 років і дасть їм не тільки освоїти ази палеонтології, а й зібрати свій перший колекційний набір! У Zulu Toys ви також знайдете інших найдавніших мешканців із цієї серії: Трицератопс і Вовняний мамонт.
Процес складання чудово позначиться на розвитку дитини — дрібної моторики, мислення, логіки, уваги, а також посидючості та концентрації. Усі елементи виготовлені з матеріалів найвищої якості, без токсинів та інших домішок, що робить набір абсолютно безпечним для дитячого здоров'я.
У наборі:
- інструкція
- модель тварини
Рекомендований вік: 8+
Матеріал: пластик
Розмір упаковки: 17*9*9 см
Вага: 110 г
Виробник: MiDeer Toys, Китай.
Про виробника:
Mideer Toys — всесвітньо відомий бренд, що створює унікальні іграшки, спрямовані на правильний розвиток дитини. Є на ринку з 2016 року й уже встиг завоювати серця тисячі батьків і дітей у всьому світі. 2019 року став переможцем премії Tillywig — організації, яка займається інформацією якості дитячих товарів, доступних на сучасному ринку. Компанія Mideer Toys випускає максимально корисну та якісну продукцію, яка зроблена з природних і безпечних матеріалів. Перед запуском продукції кожен зразок ретельно аналізується й перевіряється. Для іграшок використовуються натуральні рослинні барвники, друковані фарби тощо. Усі елементи відповідають європейським стандартам безпеки. Компанія звертає увагу на потреби дітей і створює всі умови для їх всебічного розвитку! А суворий контроль якості охороняє дітей і робить гру максимально безпечною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mideer |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул для відтворення на сайті | MD0123 |
| Вага упаковки | 0,11 кг |
| Валюта | UAH |
| Висота паковання | 17 см мм |
| Довжина упаковки | 9 см мм |
| Країна бренда | Китай |
| Країна виробництва | Китай |
| Назва | Конструктор скелет Велоцираптор Mideer Toys |
| Стара ціна | 195.00 |
| Ціна | 59.00 |
| Ширина упаковки | 9 см мм |
- Ціна: 59 ₴





