-15%Головоломка "CUBEL. Експерт" Popular Playthings
- Готово до відправки
- Код: 19032
265 ₴
225 ₴
- +380 (73) 221-44-51Viber, Telegram
Головоломки вчать дітей аналізувати, логічно мислити і легко вирішувати поставлені завдання. Оригінальна головоломка від американського бренду Popular Playthings "CUBEL. Експерт "- це незвичайний тренажер для мозку, який запропонований у вигляді захоплюючої гри і є середньою версією складності з трьох представлених.
Кути куба пофарбовані в 4 кольори - жовтий, блакитний, зелений, червоний. У центрової частині кожної сторони знаходиться півсфера із таким же кольоровим маркуванням. Обертання півсфер може проводитися вертикально і горизонтально, по периметру кожної зі сторін.
ЯК ГРАТИ?
Завдання дитини спочатку заплутати головоломку, а потім розв'язати цю проблему за рахунок перестановки елементів. Суть збірки в тому, щоб кольори півсфер поєднувалися з кольорами на кутах куба.
Процес підбору відповідних комбінацій стимулює пам'ять, уважність, цілеспрямованість і наполегливість. Також позитивно впливає на розвиток логічного, образного та просторового мислення.
Рекомендований вік використання від 8 років і старше.
У наборі:
- 1 куб
Матеріал - пластик
Колір: жовтий, блакитний, зелений, червоний
Розмір кубика: 5*5*5 см
Вага: 30 гр
Розмір: 6*6*6 см
Виробник: Popular Playthings, США.
Про виробника:
Бренд Popular Playthings належить американській компанії Huntar, коріння якої сягає до 1983 року. Бренд займається проектуванням, розробкою і виробництвом навчальних товарів і іграшок. Щороку вони беруть участь в різних великих виставках, таких як Американська міжнародна виставка іграшок «Toy Fair», Гонконгський ярмарок іграшок, ASTRA Marketplace & Academy і багато інших виставок, що базуються на освітніх продуктах для дітей. Багато років батьки і педагоги з усього світу віддають їм свою перевагу. Продукцію компанії із задоволенням використовують школи, освітні установи та розважальні центри.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Popular Playthings |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул для відтворення на сайті | 19032 |
| Вага упаковки | 0,1 кг |
| Валюта | UAH |
| Висота паковання | 6 см мм |
| Довжина упаковки | 6 см мм |
| Країна бренда | США |
| Країна виробництва | Китай |
| Назва | Головоломка CUBEL Експерт Popular Playthings |
| Стара ціна | 265.00 |
| Ціна | 225.00 |
| Ширина упаковки | 6 см мм |
- Ціна: 225 ₴



