
Набір математичних кубиків "Будуй, рахуй, вимірюй" (100 ел, 25 карток) EDX Education
- Готово до відправки
- Код: 12712
1 100 ₴
- +380 (73) 221-44-51Viber, Telegram
Хочете цікаво урізноманітнити заняття? Ми Вам в цьому допоможемо! Набір математичних кубиків "Будуй, рахуй, вимірюй" - це багатофункціональна гра, яку можна використовувати на всіх рівнях навчання дитини. Ідеальний практичний інструмент для вивчення геометрії, патернів, чисел, додавання, віднімання, вимірювання та багато іншого.
Набір складається зі 100 кубиків і 25 карток із завданнями. Вироби привертають увагу малюків своїм барвистим виконанням і багатофункціональною комплектацією. За допомогою таких елементів малюк зможе зібрати різноманітні фігури і у веселій формі познайомиться з математикою.
ЯК ГРАТИ?
Всього в картках представлено 50 цікавих завдань з математики, заснованих на числах від 1 до 10.
Наприклад, скільки буде 5 синіх кубиків додати до 3 жовтих кубиків. Або, який склад числа 5, якщо він позначений 3 рожевими кубиками і 2 зеленими.
Всі завдання зображені у вигляді яскравих малюнків, які допомагають і направляють в рішенні задач. За допомогою гри, діти на практичному прикладі бачать, як працюють числа, і освоюють нові ключові математичні навички.
Деталі конструктора розроблені спеціально для малюків. Вони безпечні і не мають гострих країв. Якісне виготовлення кожного окремого елемента дозволяє дитині з'єднувати і роз'єднувати деталі між собою без особливих зусиль.
Склад набору:
- 100х блоків у 10 яскравих кольорах;
- 25х двосторонніх карток із завданнями.
Розмір кубиків: 2 * 2 см
Розмір упаковки: 23,5 * 23,5 * 3,5 см
Вага: 680 гр
Вид упаковки: картонна коробка
Матеріал: високоякісний пластик.
Вік: 3+
Виробник: Edx Education
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edx Education |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул для відтворення на сайті | 12712 |
| Вага упаковки | 0,7 кг |
| Валюта | UAH |
| Висота паковання | 4 см мм |
| Довжина упаковки | 23 см мм |
| Країна бренда | Тайвань |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Назва | Набір математичних кубиків Будуй, рахуй, вимірюй (100 ел, 25 карток) Edx Education |
| Ціна | 1100.00 |
| Ширина упаковки | 23 см мм |
- Ціна: 1 100 ₴








