
Набір сполучних кубиків "Корисне конструювання" (200 шт) EDX Education
- Немає в наявності
- Код: 12711
1 240 ₴
- +380 (73) 221-44-51Viber, Telegram
Набір сполучних кубиків «Корисне конструювання» - відмінний подарунок для малюка. Справжній герой-робот, тварини, будинки, транспорт, рослини - це і багато іншого зможе спорудити юний інженер. Робота з набором заохочує сортування, підрахунок, побудову, рішення задач і багато іншого!
Всього у складі ігрового конструктора 200 елементів і 26 двосторонніх карток із завданнями. Міцні елементи набору мають яскраве забарвлення, виготовлені з високоякісного пластику, безпечного для дитячого здоров'я.
Збирати фігури можна за картками із завданнями, а можна придумувати свої оригінальні конструкції, покладаючись на уяву і фантазію.
Набір сполучних кубиків EDX Еducation «Корисне конструювання» допомагає розвинути - зорово-моторну координацію, просторове сприйняття, критичний погляд на речі, когнітивну гнучкість розуму.
EDX Education виробляє навчальні набори, ігри та демонстраційні посібники, як для домашнього використання, так і для дитячих центрів і дошкільних установ.
Відповідає концепції НУШ.
Підходить для дітей від 3 років.
Склад набору:
- 200х блоків в 10 яскравих кольорах;
- 1х буклет із завданнями.
Розмір кубика: 2 * 2 см
Розмір упаковки: 24 * 23 * 6,5 см
Вага: 994 гр
Вид упаковки: картонна коробка
Матеріал: високоякісний пластик.
Вік:3+
Виробник: Edx Education
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edx Education |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул для відтворення на сайті | 12711 |
| Вага упаковки | 1 кг |
| Валюта | UAH |
| Висота паковання | 6 см мм |
| Довжина упаковки | 25 см мм |
| Країна бренда | Тайвань |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Назва | Набір з'єднувальних кубиків Корисне конструювання (200 шт) Edx Education |
| Ціна | 1240.00 |
| Ширина упаковки | 23 см мм |
- Ціна: 1 240 ₴








