
Набір реалістичних фігурок "Океан" (8 шт) Lakeshore
- Готово до відправки
- Код: LM985-1
120 ₴
- +380 (73) 221-44-51Viber, Telegram
Реально деталізовані морські тварини запрошують до творчої грі та ідеально підходять для розвитку словникового запасу дитини. Набір реалістичних фігурок - це оригінальна серія мініатюрних фігурок, виготовлена американською компанією Lakeshore і присвячена різним видам живих істот. В даному випадку бренд представляє набір реалістичних фігурок морських мешканців.
Набір «Океан» включає 8 фігурок, реально існуючих підводних жителів, які входять до числа найвідоміших:
- дельфін
- восьминіг
- скат
- кит
- риба меч
- акула-молот
- морський котик
- морж
Міцні пластикові тварини розраховані на дітей і зручно лягають в дитячу ручку. Розмір 4-5 см. Можуть використовуватися в іграх у воді, без будь-яких наслідків для їх цілісності і зовнішнього вигляду.
Набір стане відмінним доповненням для тематичних ігор і для ігор на сенсорне сприйняття дитини. Заняття з ним розвивають навички підрахунку, порівняння, сортування, додавання і віднімання. Також допомагають у розвитку посидючості, уважності, дрібної моторики, фантазії та уяви.
Рекомендований вік використання від 3 років і доросліше.
Склад набору:
- 8х фігурок
Розмір фігурок: 4-5 см
Вага: 25 грам
Вид упаковки: поліетиленовий пакет
Рекомендований вік: 3+
Виробник: Lakeshore
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lakeshore |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул для відтворення на сайті | LM985-1 |
| Вага упаковки | 0,025 кг |
| Валюта | UAH |
| Висота паковання | 1 см мм |
| Довжина упаковки | 8 см мм |
| Країна бренда | США |
| Країна виробництва | Китай |
| Назва | Реалістичні фігурки Океан (8 шт) Lakeshore |
| Ціна | 120.00 |
| Ширина упаковки | 9 см мм |
- Ціна: 120 ₴









