
Таймер для занять "Світлофор" Learning Resources
- Готово до відправки
- Код: LER6900
2 620 ₴
- +380 (73) 221-44-51Viber, Telegram
У житті кожної людини рано чи пізно настає момент, коли завдання потрібно виконати за певний проміжок часу (тест, контрольну, імпровізацію тощо). Часто тривога за тривалість часу, непередбачуваність його закінчення заважають зосередитися на самому завданні. Щоб підготувати дитину до подібних ситуацій, американська компанія Learning Resources випустила набір - Таймер для занять "Світлофор".
Для початку його можна застосовувати при виконанні щоденних звичних справ – прибирання, чищення зубів та застилання ліжка, а також у веселих змагальних іграх.
Унікальність даного трекера полягає у його зовнішньому вигляді. Електронний таймер нагадує світлофор і поділений на три секції: зелена, жовта та червона. Кожен рівень відповідає за свою частину часу – коли часу багато – горить зелений колір, коли час закінчується – горить помаранчевий колір, коли час минув – червоний. Також, після закінчення часу видається відповідний сигнал.
Набір багатофункціональний та має:
· Чіткий огляд на 360 градусів
· Легко читаний дисплей
· Контроль гучності
· Функцію паузи
До того ж, цей простий у використанні таймер можна встановити на термін від 1 секунди до 24 годин. Висота 19 сантиметрів. Для роботи потрібні 4 батареї АА (не входять до комплекту).
Рекомендується для дітей віком від 3 до 12 років.
Склад набору:
- 1х таймер-світлофор.
Вік: 3+
Матеріал: пластик
Розмір упаковки: 22*14*14 см
Вага: 360 г
Виробник: Learning Resources
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Learning Resources |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул для відтворення на сайті | LER6900 |
| Вага упаковки | 0,4 кг |
| Валюта | UAH |
| Висота паковання | 14 см мм |
| Довжина упаковки | 22 см мм |
| Країна бренда | Велика Британія |
| Країна виробництва | Китай |
| Назва | Таймер для зайняти Свitлофор Learning Resources |
| Ціна | 2620.00 |
| Ширина упаковки | 14 см мм |
- Ціна: 2 620 ₴





