-19%влевовправо
Настільна математична гра "Обжени мене" Learning Resources
- Готово до відправки
- Код: LER7731
1 205 ₴
980 ₴
+380 (73) 355-94-45
Дзвінки
- +380 (73) 221-44-51Viber, Telegram
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настільна математична гра «Обжени мене» від Learning Resources познайомить дітей з числовим рядом від 1 до 20, а також допоможе навчитися складанню. Ну що, хто першим прийде до фінішу?🏁
⠀
Гра передбачає 9 варіантів, кожен з яких детально описаний в керівництві: порівняння чисел та знайомство з поняттями більше/менше, завдання на склад числа, повторення заданої послідовності з машинок різних кольорів і багато-багато іншого!
⠀
Завдяки своїй багатофункціональності, гра буде затребувана протягом довгого часу, а яскравий дизайн обов'язково зацікавить юних автолюбителів🚗
⠀
Склад набору:
⠀
Гра передбачає 9 варіантів, кожен з яких детально описаний в керівництві: порівняння чисел та знайомство з поняттями більше/менше, завдання на склад числа, повторення заданої послідовності з машинок різних кольорів і багато-багато іншого!
⠀
Завдяки своїй багатофункціональності, гра буде затребувана протягом довгого часу, а яскравий дизайн обов'язково зацікавить юних автолюбителів🚗
⠀
Склад набору:
- 1х ігрове поле із двох частин
- 25х машинок 5 кольорів
- 1х кубик з кольорами
- 2х кубики з цифрами
- 1х лінія фінішу
- 1х посібник до гри.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Learning Resources |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул для відтворення на сайті | LER7731 |
| Вага упаковки | 0,5 кг |
| Валюта | UAH |
| Висота паковання | 5 см мм |
| Довжина упаковки | 35 см мм |
| Країна бренда | Велика Британія |
| Країна виробництва | Китай |
| Назва | Математична гра Обжени мене Learning Resources |
| Стара ціна | 1205.00 |
| Ціна | 980.00 |
| Ширина упаковки | 19 см мм |
- Ціна: 980 ₴





