Кожен хлопчик мріє про захоплюючі пригоди та секретні операції для справжніх героїв — саме для них компанія Lakeshore створила фантастичний ігровий набір «Авіаносець з літаками».
⠀
Набір включає в себе авіаносець, довжина якого становить 79 см, та 4 металевих літака різного дизайну: від винищувача- «невидимки» до бомбардувальника В-32! Авіаносець обладнаний безліччю елементів для сюжетно-рольової гри, серед яких диспетчерська вишка, злітно-посадкова смуга та інші.
⠀
Граючи з набором, діти зможуть вигадувати й втілювати в життя найнеймовірніші сюжети, проводити рятувальні операції і виконувати найрізноманітніші завдання! Після гри всі літаки можна скласти в спеціальний відсік всередині авіаносця, що вирішує питання зберігання.
⠀
Склад набору:
- 1х авіаносець;
- 4х металеві літаки.
Рекомендований вік: 3+
Розмір коробки: 79*25,5*8 см
Вага: 1,5 кг
Матеріал: пластик, метал
Виробник: Lakeshore
| Розміри | |
|---|---|
| Ширина | 255 мм |
| Висота | 80 мм |
| Вага | 1500 г |
| Довжина | 790 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | США |
| Виробник | Lakeshore |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Пластик |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 3 років |
| Тип | Корабель |
- Ціна: 2 245 ₴









