-20%Сенсорний набір "Сімейка їжаків" Learning Resources
- Готово до відправки
- Код: LER9104
1 030 ₴
820 ₴
- +380 (73) 221-44-51Viber, Telegram
Батьки знають, що з раннього дитинства необхідно особливу увагу приділяти дрібній моториці та сенсорному навчанню малюка. Американська компанія Learning Resources знайомить нас з цікавим набором «Сімейка їжачків», який приверне увагу дитини на довгі години веселої, а головне корисної для її розвитку гри.
У цьому крутому сенсорному будиночку на дереві можна зустріти п'ятьох друзів-їжаків, кожен з яких має унікальну текстуру.
ЯК ГРАТИ?
Розкладіть усі складові набору перед дитиною. Розгляньте їх разом. Доторкніться до спинки наших нових друзів, щоб розрізняти різні текстурні візерунки. Потім сховайте їжаків усередині будиночка на дереві і запропонуйте малюкові знайти певного їжачка на дотик.
Після гри всі елементи можна зберігати у будиночку.
Набір розвиває уяву, дрібну моторику, сенсорне сприйняття, покращує навички рахунку та допомагає у вивченні кольорів, форм. Також стимулює роботу мозку, покращує координацію, мислення та пам'ять.
Усі складові набору виготовлені з високоякісного пластику, що відповідає європейським стандартам якості та безпечний для дитячого здоров'я.
Підходить для дітей віком від 1 року.
Склад набору:
- 1х будиночок
- 5х різнокольорових їжаків
Рекомендований вік: 12 міс.+
Матеріал: високоякісний пластик
Розмір: 13,5 x 13,5 x 16,5 см.
Вага: 520 грам.
Виробник: Learning Resources, США.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Learning Resources |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул для відтворення на сайті | LER9104 |
| Вага упаковки | 0,5 кг |
| Валюта | UAH |
| Висота паковання | 14 см мм |
| Довжина упаковки | 17 см мм |
| Країна бренда | Велика Британія |
| Країна виробництва | Китай |
| Назва | Сенсорний набір Сімейка їжаків Learning Resources |
| Стара ціна | 1030.00 |
| Ціна | 820.00 |
| Ширина упаковки | 14 см мм |
- Ціна: 820 ₴


