
Дослідницький мікроскоп з набором інструментів MiDeer Toys
- Готово до відправки
- Код: MD2227
1 490 ₴
- +380 (73) 221-44-51Viber, Telegram
Мій перший мікроскоп від MiDeer Toys — чудовий вибір для дослідників восьми років і старших, дасть змогу проводити експерименти та спостереження зі зразками різних структур (волокна рослин, крила метелика, шкіряна або кам'яна поверхня тощо)
У наборі мікроскоп зі збільшенням до 160x, який обладнаний оптичним HD-об'єктивом, що забезпечує чітке та детальне зображення зразків.
Вбудований інтелектуальний світлодіод освітлює досліджуваний зразок, юний вчений побачить усі деталі до найдрібніших подробиць.
Мікроскоп доповнений предметним склом, пінцетом, піпеткою та пляшечками для зразків. Прилад простий і зручний у роботі, його можна брати із собою на прогулянку в парк, на пікнік або в поїздку за місто.
Склад набору:
- 1х мікроскоп;
- 3 баночки для зразків;
- 1x крапельниця;
- 1х викрутка;
- 1х пінцет;
- 1x предметне скло;
- 2х скло для дослідів;
- 1x інструкція.
батарейки ААА - 3 шт (не входять в набір)
Вік: 8+
Матеріал: пластик
Розміри упаковки: 22 х 15,5 х 6 см
Вага: 360 грамів
Виробник: MiDeer Toys
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mideer |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Вага | 360 г |
| Тип | Мікроскоп |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Дівчинка "Хлопчик" |
| Розмір упаковки | 22 х 15.5 х 6 см |
| Вигляд упаковки | картонна коробка |
| Що розвиває (навички) | інтерес до навчання, спостережливість |
| Сфера розвитку | Основи фізики, природоведення |
| Мінімальний вік | 8 |
| Для кого | педагог, батько |
| Максимальний вік | 15 |
| Сфера інтересу | досліди |
| Місце застосування | приміщення, вулиця |
| Новий рік | Новорічні товари |
| Основні | |
| Кількість складових елементів | 10 |
| Упаковка | |
| Ширина упаковки | 155 мм |
| Довжина упаковки | 220 мм |
| Висота паковання | 60 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 1 490 ₴








