
Сенсорні гумки - антистрес для розвитку м'язів руки ( 5 шт) "Stretch It"
- Готово до відправки
- Код: 10185
345 ₴
- +380 (73) 221-44-51Viber, Telegram
Сенсорні гумки - це особливий продукт, який надає унікальний тактильний досвід. Набір включає 5 яскравих кольорових масажних гумок (кольори та текстури можуть відрізнятися від тих, що на фото), виготовлених з міцного еластичного силікону. Довжина гумок у нерозтягнутому стані складає 26 см, а розтягнути їх можна до двох метрів. Деякі гумки з набору мають подібну текстуру до гусениці, вони масажують подушечки пальців та долоні, стимулюючи нервові закінчення.
Гумки можна розтягувати, стискати, складати, обертати та зав'язувати, розвиваючи та укріплюючи м'язи руки. Це надає можливість малюкам втілити свої ідеї та фантазії, заспокоїтися, переключитися між видами діяльності.
Гумки виготовлені з безпечного та гіпоалергенного матеріалу і підходять для сенсорних занять у дітей будь-якого віку. Ці заняття сприяють розкриттю сприйняття, зменшенню стресу, підвищенню уваги та концентрації. Їх дуже зручно носити з собою, грати з гумками можна в автомобілі, у ресторані, під час подорожі.
Заняття з гумками корисні для:
- Сенсорної стимуляції: Діти доторкаються та вивчають різні текстури гумок, розтягують їх та відчувають спокій та релаксацію.
- Тренування уваги і концентрації: Діти можуть зосереджувати свою увагу на розтягуванні гумок, що сприяє розвитку концентрації.
- Релаксації та зняття стресу: Діти можуть використовувати гумки для релаксації під час стресових моментів або перед сном. Розтягування гумок може допомогти відчути спокій та знизити рівень тривоги. Це також можливість переключити увагу на щось спокійне та зосередитися на розтягуванні, що корисно на перервах під час інтелектуальних занять.
- Моторики рук, розвитку м'язів руки: Діти можуть розтягувати гумки в різні боки, використовувати обидві руки та розвивати координацію рухів
- 5 гумок
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ortek |
| Матеріал | Силікон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул для відтворення на сайті | 10185 |
| Вага упаковки | 0,16 кг |
| Валюта | UAH |
| Висота паковання | 5 см мм |
| Довжина упаковки | 16 см мм |
| Назва | Сенсорні гумки антистрес для розвитку м'язів руки ( 5 шт) Stretch It Ortek |
| Ціна | 345.00 |
| Ширина упаковки | 15 см мм |
- Ціна: 345 ₴







