
влевовправо
Тренажер-еспандер для м'язів руки силіконовий. Низьке навантаження Ortek
- Готово до відправки
- Код: 10123
240 ₴
+380 (73) 355-94-45
Дзвінки
- +380 (73) 221-44-51Viber, Telegram
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розтягувач-еспандер для пальців використовується для зміцнення м’язів руки, розвитку дрібної моторики та реабілітації.
Застосування еспандера надзвичайно просте. Просто вставте пальці однієї руки в отвори, стисніть силіконову кульку та розтягуйте кисть, долаючи опір. Можете також використовувати еспандер двома руками, що дозволяє опрацювати різні групи м'язів.
Виготовлений з безпечного силікону, цей еспандер забезпечить комфорт та надійність під час використання.
Еспандер можна взяти з собою у подорож чи на прогулянку, і ваша дитина завжди матиме можливість тренувати свої руки та пальці, відволікатись від очікування, перемикатись з однієї діяльності на іншу, релаксувати.
У наборі:
- 1 еспандер
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ortek |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул для відтворення на сайті | 10123 |
| Вага упаковки | 0,07 кг |
| Валюта | UAH |
| Висота паковання | 5 см мм |
| Довжина упаковки | 11 см мм |
| Назва | Еспандер для м'язів руки силіконовий Низьке навантаження |
| Ціна | 240.00 |
| Ширина упаковки | 11 см мм |
- Ціна: 240 ₴


