-21%влевовправо
Набір прозорі сенсорні кубики із кульковим наповненням (9 штук)
- Готово до відправки
- Код: TB107-09
610 ₴
480 ₴
+380 (73) 355-94-45
Дзвінки
- +380 (73) 221-44-51Viber, Telegram
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір складається з 9 прозорих кубиків розміром 4*4*4 см. У кубиках знаходяться кульки трьох різних розмірів у трьох різних кольорах ( червоному, синьому та жовтому).
Для чого потрібні кубики?:
- Сенсорний Розвиток: Кубики дозволяють дитині отримати новий рівень сенсорного досвіду.
- Аудітивна Сприйнятливість: Кожен рух або трясіння кубика супроводжується звуками від кульок, що сприяє розвитку аудітивної сприйнятливості.
- Моторика Рук: Дитина розвиває координацію рухів, трясучи та граючи з кубиками, встановлюючи їх один на одний.
- Вивчення Кольорів і Розмірів: Різні кольори та розміри кульок у кожному кубику сприяють вивченню кольорів та розмірів, розвиваючи візуальні навички.
- Когнітивний Розвиток: Спостереження за рухом кульок всередині кубиків сприяє розвитку когнітивних навичок, таких як розуміння причинно-наслідкових зв'язків.
- Емоційний Розвиток: Взаємодія з цими кубиками приносить радість та задоволення, сприяючи емоційному розвитку малюка.
Характеристики:
Кількість: 9 кубиків
Розмір кубика: 4 х 4 х 4 см
Матеріал: Пластик
Кольори кульок: Червоний, Синій, Жовтий
Пакування: пластиковий контейнер
Вік: 2+
Країна виробника: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул для відтворення на сайті | TB107-09 |
| Виробник | ToysEdu |
| Вага упаковки | 0,33 кг |
| Валюта | UAH |
| Висота паковання | 5 см мм |
| Довжина упаковки | 16 см мм |
| Країна бренда | Китай |
| Країна виробництва | Китай |
| Назва | Набір прозорі сенсорні кубики із кульковим наповненням (9 шт) |
| Стара ціна | 610.00 |
| Ціна | 480.00 |
| Ширина упаковки | 16 см мм |
- Ціна: 480 ₴







