
влевовправо
Кінезіологічні мішечки з піском (5 шт.)
- Готово до відправки
- Код: KI-1
250 ₴
+380 (73) 355-94-45
Дзвінки
- +380 (73) 221-44-51Viber, Telegram
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір : 12 х 7.5 см.
Комплектація: 5 різнокольорові мішечки, чохол
Наповнювач: кварцовий пісок
Матеріал: Тканина
Вага: 200гр./1мішок
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gemini |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул для відтворення на сайті | KI-1 |
| Вага упаковки | 1 кг |
| Валюта | UAH |
| Висота паковання | 2 см мм |
| Довжина упаковки | 18 см мм |
| Назва | Кінезіологічні мішечки з піском (5 шт) |
| Ціна | 250.00 |
| Ширина упаковки | 15 см мм |
- Ціна: 250 ₴







