Є відеоогляд
-10%
-10%влевовправо
Музична іграшка Котофон Battat
- Готово до відправки
- Код: BX1025Z
3 195 ₴
2 875 ₴
+380 (73) 355-94-45
Дзвінки
- +380 (73) 221-44-51Viber, Telegram
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пам'ятай: Моцарт міг грати на піаніно в три роки. Але йому ніколи не вдавалося бути тобою!
- 5 інструментів: банджо, орган, дзвіночки, фортепіано, Котофон
- 5 ритмів: рок, блюз, самба, техно, диско
- 20 мелодій і 7 забавних котячих пісеньок
- Вбудований мікрофон зі шнуром, що втягується
- Музичний буклет в комплекті
- Регулювання гучності і темпу
- Функція запису та відтворення.
При відсутності гри Котофон муркоче і автоматично вимикається.
Музична іграшка КОТОФОН допоможе в розвитку:
- музичного слуху
- креативності
- уяви.
Розвиваючі іграшки Battat - Будь музичним. Будь веселим. Будь собою!
Розмір іграшки - 48*7*25 см.
Розмір упаковки - 50*12*25 см.
Живлення - 4 батарейки АА входять до комплекту.
Рекомендований вік - від 2 до 6 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Battat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул для відтворення на сайті | BX1025Z |
| Вага упаковки | 1,2 кг |
| Валюта | UAH |
| Висота паковання | 7 см мм |
| Довжина упаковки | 50 см мм |
| Країна бренда | Канада |
| Країна виробництва | Китай |
| Назва | Музична іграшка Котофон Battat |
| Стара ціна | 3195.00 |
| Ціна | 2875.00 |
| Ширина упаковки | 28 см мм |
- Ціна: 2 875 ₴






