
Набір Numberblocks Blockzee Математичні ваги балансир Learning resoursces
- Готово до відправки
- Код: HM96089-UK
2 145 ₴
- +380 (73) 221-44-51Viber, Telegram
Познайомтеся з Блокзі– милою монстряшкою з популярного освітнього серіалу Numberblocks! Блокзі рухає очима, руками та ротом, допомагаючи дітям порівнювати числа.
Numberblocks Blockzee Balance Activity Set — це навчальні ваги, які допомагають закріпити математичні концепції, які представлені в епізодах із Блокзі. Діти можуть навчитися порівнювати числа, знаходити найбільше та найменше, а також закріпити знання "більше", "менше" та "дорівнює".
Використовуйте кубики Numberblocks, щоб створювати героїв мультфільму. У набір входять 61 кубик, які дозволяють відтворити Numberblocks від Одного до Десяти.
Blockzee оживає під час гри: очі, рот і руки реагують на розташування кубиків, показуючи більші та менші числа. Набір включає прозорі, міцні кошики, які легко утримують кубики Numberblocks, дозволяючи дітям зручно спостерігати за ними.
Основні особливості:
1. Навчання математики: Набір знайомить дітей із поняттями балансу, ваги, числа, додавання та віднімання, що сприяє розвитку логічного мислення та математичних навичок.
2. Захопливий дизайн: Елементи набору виконані у стилі персонажів серіалу Numberblocks, що робить навчання ще цікавішим.
3. Гра з балансом: Діти можуть складати блоки на платформу, вивчаючи, як розподіл ваги впливає на рівновагу.
Склад набору:
- 1 ваги Blockzee з 2 прозорими відерцями.
- 61 кубик MathLink Numberblocks.
- 10 двосторонніх карток із завданнями
- Набір наклейок.
- Маркер для роботи на сухостираних поверхнях.
Характеристики:
вік 3+
матеріал пластик
виробник Learning resources
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Learning Resources |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул для відтворення на сайті | HM96089-UK |
| Вага упаковки | 0,72 кг |
| Валюта | UAH |
| Висота паковання | 9 см мм |
| Довжина упаковки | 28 см мм |
| Країна бренда | Велика Британія |
| Країна виробництва | Китай |
| Назва | Набір Numberblocks Blockzee Математичні ваги балансир Learning resources |
| Ціна | 2145.00 |
| Ширина упаковки | 22 см мм |
- Ціна: 2 145 ₴







