
влевовправо
Набір розвивальних карт Нейрогра
- Готово до відправки
- Код: ME5032-26
145 ₴
+380 (73) 355-94-45
Дзвінки
- +380 (73) 221-44-51Viber, Telegram
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір розвиваючих карток «НЕЙРОГРА» — це нейровправа у форматі гри, створена для розвитку міжпівкульної взаємодії, уваги, координації рухів та мислення у дітей від 3 років.
Гра поєднує прості, але ефективні завдання, які активізують роботу правої та лівої півкуль мозку через рух, концентрацію та виконання послідовних дій.
Набір містить 3 різнопланові типи завдань, які:
• покращують розумову діяльність;
• розвивають пам’ять та увагу;
• вдосконалюють координацію рухів;
• тренують дрібну моторику;
• синхронізують роботу обох півкуль мозку;
• допомагають розвивати просторове мислення та швидкість реакції.
Під час гри дитина виконує вправи руками, очима та тілом одночасно.
Склад набору:
• 25 карток
Характеристики:
- Вік: від 3 до 8 років
- Матеріал: картон
- Розмір 17*12*4 см
- Виробник: Magdum
- Країна виробництва: Україна
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Картон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул для відтворення на сайті | ME5032-26 |
| Вага упаковки | 0,15 кг |
| Валюта | UAH |
| Висота паковання | 4 см мм |
| Довжина упаковки | 17 см мм |
| Назва | Набір розвивальних карт Нейрогра. Розвивальна гра |
| Ціна | 145.00 |
| Ширина упаковки | 12 см мм |
- Ціна: 145 ₴



