
Набір розвиваючих карт Полювання вдома (квест)
- Готово до відправки
- Код: ME5032-25
140 ₴
- +380 (73) 221-44-51Viber, Telegram
Гра «Полювання вдома» — це набір розвиваючих карток для активних пошукових ігор у приміщенні. Вона поєднує рухову активність, увагу, логіку у форматі веселого домашнього квесту.
Основна ідея гри — знаходити вдома предмети за певними ознаками, характеристиками або завданнями на картках. Дитина активно рухається, шукає об’єкти, порівнює, аналізує та виконує ігрові завдання. Такий формат особливо корисний для дітей, яким важко довго сидіти на місці, адже навчання відбувається через рух і дослідження.
Гра сприяє розвитку:
• уваги та спостережливості;
• логічного мислення;
• мовлення та словникового запасу;
• пам’яті;
• навичок класифікації;
• орієнтації у просторі;
• швидкості реакції.
Під час гри дитина вчиться:
• знаходити предмети за кольором, формою чи призначенням;
• порівнювати об’єкти;
• помічати деталі;
• виконувати інструкції;
• концентрувати увагу;
• взаємодіяти з дорослими або іншими дітьми.
Гра добре підходить для розвитку пізнавальної активності, сенсорного досвіду та комунікації. Її можна адаптувати під вік дитини та поступово ускладнювати завдання.
Склад:
- У наборі 25 карток.
- Розмір карток: 13*9см
Характеристики:
- Вік: від 2 до 8 років
- Матеріал: картон
- Мова: українська
- Розмір: 17*12*4 см
- Виробник: Magdum
- Країна виробництва: Україна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magdum |
| Матеріал | Картон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул для відтворення на сайті | ME5032-25 |
| Вага упаковки | 0,15 кг |
| Валюта | UAH |
| Висота паковання | 4 см мм |
| Довжина упаковки | 17 см мм |
| Назва | Набір розвивальних карт Полювання вдома Розвивальна гра |
| Ціна | 140.00 |
| Ширина упаковки | 12 см мм |
- Ціна: 140 ₴




