
влевовправо
Набір реалістичних фігурок Дикі джунглі (12 шт) Learning Resources
- Готово до відправки
- Код: LER0697-1
395 ₴
+380 (73) 355-94-45
Дзвінки
- +380 (73) 221-44-51Viber, Telegram
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ваш маленький любитель тварин закохається в цей набір "Тварин джунглів" від відомого бренду розвиваючих іграшок Learning Resources. Хороший спосіб навчитися рахувати, сортувати та класифікувати, а також дізнаватися про екзотичних тварин у віддалених країнах. До набору входить 12 тварин:
- слон
- жираф
- носоріг
- бегемот
- страус
- горила
- тигр
- лев
- газель
- леопард
- антилопа Гну
- зебра
Розміри фігурок 3-6 см
Фото реальні.
Фігурки продаються в zip-пакет, оскільки ми розпаковуємо велику коробку.
Склад набору:
- 6х фігурок тварин.
Вік: 3+
Матеріал: пластик
Розмір упаковки: 17*15*3 см
Вага: 200 г
Виробник: Learning Resources
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Learning Resources |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул для відтворення на сайті | LER0697-1 |
| Вага упаковки | 0,1 кг |
| Валюта | UAH |
| Висота паковання | 2 см мм |
| Довжина упаковки | 10 см мм |
| Країна бренда | Велика Британія |
| Країна виробництва | Китай |
| Назва | Реалістичні фігурки Дикі джунглі (12 шт) Learning Resources |
| Ціна | 395.00 |
| Ширина упаковки | 10 см мм |
- Ціна: 395 ₴

