
Набір реалістичних фігурок "Ферма" (10 шт) Learning Resources
- Готово до відправки
- Код: LER0810-1
380 ₴
+380 (73) 355-94-45
Дзвінки
- +380 (73) 221-44-51Viber, Telegram
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ваш маленький любитель тварин закохається в цей набір тварин "Ферма" від відомого бренду розвиваючих іграшок Learning Resources. Ігри з таким набором - хороший спосіб сортирувати, рахувати, класифікувати і дізнатися про цих тварин набагато більше.
До набору входить 10 тварин:
- корова
- кінь
- півень
- курка
- коза
- вівця
- свиня
- собака
- осел
- баран
Фото реальні.
Розміри фігурок 3-6 см
Фігурки продаються в zip-пакет, оскільки ми розпаковуємо велику коробку.
Відправляємо Укр і Новою поштою в день замовлення.
МИ завжди на зв'язку! Ваш Zullu
Склад набору:
- 10 фігурок тварин.
Вік: 3+
Матеріал: пластик
Розмір упаковки: 20*15*3 см
Вага: 250 г
Виробник: Learning Resources
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Learning Resources |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул для відтворення на сайті | LER0810-1 |
| Вага упаковки | 0,1 кг |
| Валюта | UAH |
| Висота паковання | 2 см мм |
| Довжина упаковки | 12 см мм |
| Країна бренда | Велика Британія |
| Країна виробництва | Китай |
| Назва | Реалістичні фігурки Ферма (10 шт) Learning Resources |
| Ціна | 380.00 |
| Ширина упаковки | 11 см мм |
- Ціна: 380 ₴
