
влевовправо
Розвиваюча гра "Ментал блокс" Learning Resources
- Готово до відправки
- Код: LER9280
1 865 ₴
+380 (73) 355-94-45
Дзвінки
- +380 (73) 221-44-51Viber, Telegram
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Барвистий набір "Ментал блокс" від американського бренду Learning Resources спрямований на розвиток уваги, пам'яті та стратегічного мислення дитини.
Набір складається з 20 двосторонніх карток різного рівня складності і 20 об'ємних, але легких фігур.
Запропонуйте дитині побудувати піраміди за картками і перетворіть навчання в захоплюючу гру.
Наступним етапом може стати відтворення конструкції по пам'яті.
Гра потребує концентрації уваги, адже потрібно запам'ятати не тільки форму, але й її колір, розташування і навіть нахил.
Картки на англійській мові, але навіть не володіючи мовою, легко здогадатися про сенс запропонованої дії.
Склад набору:
- 20х об'ємних геометричних фігур;
- 20 карток.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Learning Resources |
| Країна виробник | США |
| Вікова група | Від 4 років |
| Стан | Новий |
| Кількість складових елементів | 40 |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тематика | Фігури |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 282 мм |
| Ширина упаковки | 216 мм |
| Висота паковання | 61 мм |
- Ціна: 1 865 ₴









