Магнітно-маркерна дошка від Learning Resources буде доречна як у класі звичайної школи для роботи з невеликими групами дітей, так і в школах раннього розвитку, дитячих центрах та навіть вдома. Екологічна і зручна у використанні, сучасна дошка – гідний аналог старим крейдяним дошкам. На дошці можна писати спеціальними маркерами і витирати сухою губкою, а також прикріплювати магніти. Маркер готує дитячу руку до правильного захоплення ручки і, відповідно, до правильного письма, формує почерк набагато краще, ніж звичайна крейда. А також не забруднює одяг.
Великим плюсом такої дошки з психологічної точки зору є те, що будь-яка помилка легко стирається і самооцінка малюка не страждає від того, що тепер нічого не виправити і потрібно закреслювати або переробляти заново.
Дошка компактна і підійде для розміщення в будь-якому приміщенні, навіть у найменшому. Вдома її можна використовувати для допомоги дітям у навчанні букв або рахунку, як мольберт для малювання, а дорослим – як дошку для нагадувань або для залишення записок один одному.
Характеристики:
Виробник: Learning Resources.
Розміри товару: 30*23 см.
Матеріал: метал
Вік: 3+.
Про компанію: Американська компанія Learning resources давно зарекомендувала себе серед батьків, педагогів і дитячих психологів як №1 серед виробників якісних і екологічних розвиваючих дитячих товарів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Learning Resources |
| Країна виробник | США |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Метал |
| Розміри | |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 300 мм |
| Ширина упакування | 230 мм |
| Висота упаковки | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид творчості | Магнітний планшет |
| Упаковка | Поліпропіленовий пакет |
| Вікова група | Від 2 років |
- Ціна: 420 ₴


