Кошик
1208 відгуків
+380 (73) 221-44-51

Ранній розвиток до 2 років

Користь раннього розвитку неможливо переоцінити: перші відкриття і досягнення малюка залишаються з ним на все життя і саме ці відкриття спонукали його до подальшого дослідження навколишнього світу.

Ближче до року малюк починає активно цікавитися всім, що його оточує, все хочеться розглянути ближче і доторкнутися. Дуже важливо надати дитині можливість розвиватися в ігровій формі за допомогою яскравих, захоплюючих і безпечних ігрових наборів.

У віці від року до двох діти починають розрізняти основні кольори і тому одними з найбільш популярних ігор в цьому віці є різноманітні набори для вивчення кольорів і сортування.

 цей період слід приділити особливу увагу розвитку дрібної моторики: малюки дуже люблять перебирати різні предмети, великі ґудзики і фігурки. Діткам від року можна запропонувати перші конструктори і захоплюючі бизиборды, які надовго і з користю займуть малюка.

У цьому віці малюки дуже люблять сенсорний розвиток і всілякі предмети з різною текстурою, а також ігрові камінчики, які так приємно тримати в руках, розглядаючи з усіх боків.

Також саме в проміжку від двох накопичується пасивна, а потім і активна лексика, тому багато ігри, спрямовані на знайомство з тваринами і звуконаслідування, а також розвиток мови.

Всі іграшки та ігрові набори для самих маленьких повністю безпечні і продумані до дрібниць.

Подаруйте малюку можливість досліджувати дивовижний світ навколо і незабаром він порадує вас першими успіхами!

В категорії іграшок для раннього розвитку представлені такі бренди, як EDX Educaton і Learning Resources— лідерів з виробництва ігрових наборів як для домашнього використання, так і для дитячих центрів та садочків.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner