Кошик
1215 відгуків
+380 (73) 221-44-51

Конструктори, мозаїки

Одними з найпопулярніших ігор для дітей вже протягом багатьох років є різноманітні мозаїки та конструктори. Є безліч варіантів, розрахованих на різний вік та інтереси дитини — для кожного можна знайти ідеальну гру.

Гра з мозаїкою це один з найбільш ефективних способів для розвитку уваги, концентрації, посидючості, а також зорового сприйняття і просторового мислення. Вибір ігрових наборів вражає: для малюків підійде геометрична мозаїка з великими деталями, а старші діти без праці освоїть більш копітку роботу з дрібними деталями. Збирати картинку за зразком — неймовірно корисно і крім перелічених вище навичок, відмінно розвивається дрібна моторика і образне мислення.

Конструктори не менш важливими у загальному розвитку дитини: як і мозаїка, вони вчать дітей зосередженості та вміння доводити розпочату справу до кінця. Також конструктори відіграють особливу роль в сенсорному розвитку, адже малюкам так подобається розглядати і з'єднувати один з одним деталі. Гра з конструктором як не можна краще спонукає до розвитку фантазії і дарує дітям безліч позитивних емоцій. Конструктор це одна з найбільш багатофункціональних іграшок, яка росте разом з дитиною.

Набори для створення об'ємних фігур, конструктори-шестерні, ігрові набори з дрилем і шурупами, навчальні конструктори — безліч варіантів, серед яких знайдеться ідеальний саме для вашого малюка.

У цій категорії товарів представлені такі бренди, як Learning Resources, EDX Education, MiDeer Toys, Lakeshore — безперечні лідери, які користуються любов'ю дітей у всьому світі.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner