Кошик
1215 відгуків
+380 (73) 221-44-51

Розвиток мовлення й англійська мова

Дитячі педагоги та логопеди не перестають говорити про важливість розвитку мови, як найнеобхіднішого базису. Розвиток мови залежить від багатьох факторів і завдання мами полягає в тому, щоб ненав'язливо та в ігровій формі залучати дитину до занять та поповнювати її маленьку скарбничку знань.

Діти день за днем ​​накопичують пасивну, а потім і активну лексику, яка стане в нагоді їм надалі. Старші діти радують маму своїми першими словами і вчаться будувати пропозиції та вигадувати цілі історії. У кожному віці свої потреби та навички, які ще належить освоїти, тому і ігрові набори розраховані на різний вік.

Найменші дітки зрадіють яскравим наборам із фігурками різних тварин і незабаром почнуть повторювати звуки, що характерні цим звіряткам. Звуконаслідування це перша ступень у розвитку мови і, як правило, наступні успіхи не забаряться.

 

Якщо ваш малюк вже розмовляє, важливо звернути увагу на розвиток зв'язного мовлення, вміння оповідати та правильного використання прийменників. У цьому випадку стане в нагоді чарівний театр тіней, завдяки якому можна розповідати вже знайомі казки та вигадувати свої абсолютно фантастичні історії!

Старші мами задаються питанням, як познайомити дитину з літерами і навчити її читати. Відповідь одна - звичайно, в ігровій формі. Барвисті ігрові набори для вивчення алфавіту та азів читання стануть у нагоді як дошкільникам, так і школярам молодших класів, адже деякі набори спрямовані на вивчення англійської алфавіту та мови.

Вивчити алфавіт рідної та англійської мови не складе труднощів завдяки навчальним наборам, іграм на липучках та різним сортерам. Розвиток в ігровій формі – найкращий з варіантів.

Грамотна і добре поставлена ​​мова це саме та навичка, важливість якої неможливо переоцінити, тому їй варто приділити особливу увагу і зробити все можливе для того, щоб ваша дитина освоїла її якомога ефективніше.

У цій категорії товарів представлені такі бренди, як Learning Resources, Lakeshore, Orchard Toys — визнані лідери з виробництва навчальних наборів як для домашнього використання, так і для дитячих центрів та шкіл.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner