Кошик
1215 відгуків
+380 (73) 221-44-51

Сенсорний розвиток

Сенсорний розвиток вкрай важливо для формування гармонійної особистості дитини і його розвитку в цілому. Діти активно досліджують навколишній світ і їм необхідно формувати знання про зустрічаються предмети: їх форма, колір, розмір, текстура. Також сенсорне розвиток відіграє одну з ключових ролей у підготовці дитини до школи, тому його важливість неможливо переоцінити.

Існує безліч ігор і занять для розвитку сенсорної чутливості: ігри з піском та іншими сипучими матеріалами, ліплення пластиліном і різними масами, шнурівка й тактильне лото. Діти завжди з радістю сприймають ігри такого плану, тому що вони дарують тільки позитивні емоції та враження.

Світловий стіл або світловий планшет стануть справжньою знахідкою для всіляких сенсорних ігор, адже можна придумати мільйон варіантів для гри в залежності від віку дитини. Малювання піском це непередавані емоції і одна з найпопулярніших практик на сьогоднішній день. Дитячі психологи рекомендує малювання піском, т. до. воно сприятливо позначається на нервовій системі дитини, заспокоює і налаштовує на позитивний лад.

Лепка шариковым пластилином также очень важна и приятна, ребёнок сможет создать самые необычные фигурки в то время, как маленькие шарики будут массировать его пальчики и дарить новые тактильные ощущения.

Позаботьтесь о том, чтобы у вашего малыша была возможность для развития сенсорики и это принесёт немалые плоды в дальнейшем!

В этой категории товаров представлены такие бренды, как EDX Education, Learning Resources — лидеров среди производителей, специализирующихся на играх для гармоничного развития детей.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner