Кошик
1215 відгуків
+380 (73) 221-44-51

Основи науки, досліди та експерименти

Звичайні для дорослих людей речі приводять дітей у захват, адже для них кожен день наповнений новими відкриттями та досягненнями. Діти щиро радіють тому, до чого ми вже давно звикли, саме тому їх інтерес до дослідження навколишнього світу і всього, що в ньому відбувається, не вичерпується.
Подбайте про те, щоб ваша дитина завжди мала можливість дізнаватися щось нове і отримувати відповіді на свої запитання. Іграшки для прогулянки на кшталт бінокля або магнітного жезла подарують їм безліч нових відкриттів та спостережень.

Якщо ваш маленький дослідник вже активно цікавиться питаннями причинно-наслідкового зв'язку та взаємодією деяких предметів, він з радістю захоче провести свої перші досліди та експерименти в домашніх умовах. Подарувати справжнє чаклунство нескладно: для цього знадобиться кілька наборів для дослідів. Магнітні набори з жезлом та фішечками, набори з піпетками, колбами та пробірками не залишать байдужим нікого. Скільки нових відкриттів попереду!

Дитячий мікроскоп стане чудовим подарунком для тих, хто любить розглядати різні предмети, помічаючи у них кожну деталь. Під мікроскопом цікаво розглядати спеціальні слайди зі зразками, знайдені під час прогулянки листочки, квіточки та камінчики, а також звичайні предмети, які оточують нас.

Надайте дитині можливість знайомитися з дивовижним світом навколо і це стане найкращим внеском у його розвиток.

У цій категорії товарів представлені такі бренди, як Learning Resources, MiDeer Toys, Popular Playthings – лідери з виробництва іграшок для гармонійного розвитку дітей.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner