Кошик
1208 відгуків
+380 (73) 221-44-51

Настільні ігри та головоломки

Настільні ігри є однією з найулюбленіших традицій у багатьох сім'ях. Провести час разом за захоплюючою грою з морем емоцій і обговорень після — безцінне.

Вибір настільних ігор величезний: класичні ігри-бродилки, доміно, лото, меморі, балансири і багато-багато інших варіантів. Не складе труднощів вибрати ідеальну гру для малюків, і для старших дітей.

Найчастіше настільні ігри бувають не просто розважальними, але і надзвичайно корисними, розвиваючи в дітях логіку, увагу, спостережливість, пам'ять, швидкість реакції, дрібну моторику і почуття балансу. Розвиваючі ігри для малюків гарні для знайомства з квітами, азами рахунку та світогляду в цілому.

Весёлые динамичные игры будут особо любимы в дни, когда вся семья собирается вместе — можно не сдерживать эмоций и смеяться от души, пытаясь угадать кто ты в этой игре: кит, крокодил или, может быть, арбуз? А чего стоят эмоции во время азартных игр, когда ход игры может измениться в любую секунду? Настольные игры это один из лучших способов провести время как в большой компании, так и вдвоём с ребёнком.

У цій категорії товарів представлені такі бренди, як MiDeer Toys, APLI, Orchard Toys, Viga Toys, Learning Resources, Smart Games, Educational Insights, які є лідерами у виробництві захоплюючих настільних ігор.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner